Taková menší aktualizace

27. ledna 2015 v 13:15 | Danirez
Mě se to zdá skoro jako včera, ale už jsou to minimálně tři měsíce, co jsem se "vypařila" z blogu. Důvody? Letos jsem měla být Bc., ale nakonec se to všechno nějak pokazila (mojí blbostí) a státnicovat musím až příští rok. I tak chci ale zvládnout všechny povinné i nepovinné předměty co nejdřív, abych toho neměla potom moc a mohla si dovolit studovat spíše "dálkově". Tím druhým důvodem, proč se po mně slehla zem, je můj druhý blog (teď pozor, teď to přijde) na bloggeru.
Mám tam zatím úplné prd, ale postupně se prohrabávám fotkami a sháním modely, abych měla jakés takés portfolio. Kdyby se chtěl někdo kouknout na to "nic", co tam zatím je - danillap.blogspot.cz.

Ale tady jsem na svém "anime" blogu, takže co tady? Ani si nepamatuju, kdy jsem naposledy něco viděla. Skončila jsem myslím s Yowamushi pedal, někdy zároveň jsou dokoukala Barakamon a Ao haru ride. Někdy v zápalu prokrastinace jsem se snažila dívat na Kill la kill, ale velmi brzy mě zase pohltily úplně jiné věci. Nedávno jsem si pustila Gekkan Shojo Nozaki-kun vyloženě jenom z nasranosti, jak je možné, že jsem dýl jak dva měsíce neviděla ani jeden díl žádného anime a vlastně vůbec netuším, co se teď vysílá?!

Nakonec jsem při projíždění mangafoxu a hledání nějaké nové mangy (aby blog ožil aspoň s meme) začala číst Magi. Má to ale ještě jednu proměnnou - dostala jsem nový mobil, který má dvakrát tak větší displej než ten starý a wifinu chytá o 120% rychleji a nemá problémy se zvětšováním stránek. Vážně nevím, jak jsem bez něčeho takového mohla fungovat. Takhle mám stále otevřenou poslední načtenou kapitolu (nehledám, kde jsem skončila, což je většinou důvod, proč nic nedočtu i když bych ráda) a kdykoliv mám čas, pár kapitol zfouknu. Tím pádem doufám, že se tento blog bude alespoň v nejbližší době orientovat převážně na mangu (na anime totiž fakt nemám vůbec čas a poslední dobou ani chuť).
Kdykoliv si řeknu, že se na něco podívám, dostaví se jakási nechuť cokoliv začínat a místo toho si raději pustím díl nějakého rozkoukaného seriálu (a s nimi mám někdy taky problém).

Každopádně, účel toho článku je nejspíš ten, že nechci házet flintu do žita a úplně tady se vším skončit. Pravděpodobně nebudu koukat na anime každý den, jak jsem měla ve zvyku. A taky nebudu přidávat článek týdně, ale spíš jeden za měsíc, ale pořád mě to úplně nepustilo a jelikož už mám zkouškové za sebou a čeká mě pár měsíců, než to začne znova, je tu velká šance, že se tu občas ukážu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 11. února 2015 v 15:50 | Reagovat

Taky jsem dříve koukala na anime pořád a teď spíše jen doopravdy výjimečně. Snad ti to s tím Bc nakonec dobře dopadne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama