# Den 12 | Oblíbený člen CP9

11. září 2014 v 11:09 | Danirez |  30 Days One Piece challenge
Dostala jsem se do části, kdy je pro mě docela obtížné odpovídat na otázky. Vybrat nějakého oblíbeného člena Baroque Works bylo ještě snadné, ale u CP9 bych bez internetu byla v háji. Takže jsem ve výběru postupovala tak, že jsem vybrala první postavu, na kterou jsem si vzpomněla a shodou okolností to byla taky JEDINÁ postava, kterou bych z této skupiny mohla alespoň ze začátku označit za oblíbenou.
Zrovna tady se neobjevila žádná, která by mě nějak více zaujala. Všichni byli opravdu padouši a snad nikdo se jako v případě Baroque works nepřidal na stranu posádky.
Také si vzpomínám, že mi kdysi na facebooku právě tahle postava vypadla, když jsem se snažila pomocí nějakého trapného dotazníku zjistit svého soulmejta z OP, takže další důvod, proč zvolit tento kompromis.

Tím jediným, na koho jsem si vzpomněla je Kaku. Ale už si vůbec nevzpomínám, co je to za charakter. Jediné, co se mi vybavuje je ten jeho nos a taky to, že opravoval Slamákům jejich Going Mery. A hrál si na kámoše, ale nakonec se z něho vyklubal pořádný záporák.

Nedoufala jsem, že si budu pamatovat ještě někoho, ale zdá se, že mi v pametí uvízla i Kalifa. Alespoň si pamatuji její boj s Nami, protože to bylo poprvé, kdy Nami nevypadala totálně slabě a slušně jí nakopala. :D
A mám takový pocit, že se mi docela líbil Rob Lucci, ale ani za nic si nemůžu vzpomenout, co je to za člověka. Jenom mám takový pocit, že jsem se kvůli němu smála.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama