# Den 11 | Oblíbený člen Baroque Works

29. července 2014 v 14:52 | Danirez |  30 Days One Piece challenge
Několik postav, které jsme zmiňovala v minulém dnu, se objeví i v tomto. Skupina Baroque Work byla ještě taková, že spousta jejích záporáků se dala vlastně snést. Další už byli opravdoví záporáci a fakt jsem je neměla ráda.
Je to už ale nějaká doba, co jsem arc s touto skupinou viděla, tudíž jsem byla nucena najít si bokem nějaké informace o členech a trochu si to připomenout. Nějaké čtyři bych dokázala vycucat z prstu (samozřejmě ty nejdůležitější), ale zbytek zahalila mlha zapomnění.

Nemůžu tedy nezmínit Crocodilea. Možná byste řekli, že jsem si oblíbila i Bon Kureie, jelikož jsem ho zmiňovala posledně, ale pravda je taková, že jako člena Baroque works jsem ho vyloženě nesnášela. Ty jeho baletní triky a osobnost mě vůbec nedostala. Názor na jeho postavu jsem přirozeně změnila až po událostech v Marineford arcu.
Jako člen Baroque works se tu také poprvé objeví Robin jako Miss All Sunday. Jako postava mě ale nijak zvlášť nezaujala, to opět přišlo až s jejím retrospektivním příběhem.

Takže myslím, že jasným vítězem je Vivi, která vystupovala pod označením Miss Wednesday. Myslím, že jsem ji měla ráda od začátku, i když mi nejspíš někdy lezla na nervy. Navíc je to jedna z mála postav, kterou jsem si dokázala oblíbit, aniž by patřila k posádce slamáků. Přijde mi, že v dalších arcích už nebylo to spojení s posádkou tak hluboké jako v případě Vivi.


Zdroj obrázku | kakashihatake.tumblr.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama