# Den 10 | Oblíbený záporák

14. června 2014 v 10:44 | Danirez |  30 Days One Piece challenge
Najít oblíbeného záporáka pro mě bylo hodně složité. V první řadě se člověk musí pozastavit nad tím, koho tím záporákem vlastně budeme myslet? V tomto případě jsou záporáky všichni, kdo stojí proti Slamákům. Jenže pokud budeme brát v potaz nějaké morální zásady, záporákem by se mohli rozumět všichni piráti nebo pouze mariňáci. A teď, co z toho? Já se rozhodla hned pro několik postav, protože si v tom množství opravdu nejde vybrat jednu.

První postavou je Smoker, který se objeví hned na začátku příběhu. Můžeme ho brát jako záporáka, protože jde po Luffym. Přesto se tak nějak časem od tohoto statusu oddělí, protože mu nejednou nechá otevřená vrátka na útěk a oba dva navzájem respektují. Přestože je to cool chlápek, stále ho chápu jako protivníka.

Druhým oblíbeným záporákem by mohl být Aokiji, kterého bych mohla srovnávat se Smokerem. Ačkoliv jsou na druhém břehu, přesto si zachovávají jakousi hrdost a občas s piráty souhlasí. A stále doufám, že by se mohl přidat k posádce Slamáků.
A třetí postavou bude Betham neboli Mr. 2 Bon Kurei. Ačkoliv jsem si na jeho postavu stále nezvykla a spíše než za záporáka, kterého bych obdivovala ho považuji za pošuka, kterého jsem nesnášela. Ale kvůli tomu, co udělal jsem se na jeho postavu začala dívat trochu jinak.

Přesto to není oblíbený záporák v pravém slova smyslu (jestli mě chápete).
Pposlední postavou je Crocodile. Myslím, že tahle postava má vůbec nejblíže k tomu pravému oblíbenému záporákovi, v tom smyslu, ve kterém je tato otázka nejspíše myšlena.

Hodně jsem uvažovala i nad Buggym. Vypadá jako idiot, ale v arcu Marineford, kdy jsem ho zahlédla bez té jeho čepice, byl docela kus.

Zdroj obrázku | sea-panties.tumblr.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama