MEMES

22. dubna 2014 v 15:55 | Danirez
Úkolem tohoto meme je seznámit nás každý týden s jedním openingem z anime, který vás něčím zaujal. Klidně to může být jenom písnička, nebo jenom animace, ale samozřejmě klidně obojí. Důležité je, že se vám nějaký způsobem zamlouvá.
Není určen speciální den, ve který by měl být článek publikován, ale pokud byste přece jen něco takového chtěli, pak volím neděli, protože tím týden končí a my hledáme Opening týdne... :) Tomu, jak článek publikujete meze nekladu. Budu jedině ráda, za originální pojetí. Pokud si ale nevíte rady, mrkněte na moje příspěvky a určitě v tom budete mít jasno. :) Není to povinností, přesto bych byla ráda, kdybyste se o příspěvky podělili.

POŘÁDÁ DANIREZ | PŘÍSPĚVKY

Úkolem toho meme je předvést jednu, dvě nebo klidně i tři nové mangy, jejichž délka překročila deset kapitol. Jde o to, na základě prvních deseti kapitol, uvést potencionálního čtenáře do obrazu a ukázat, zda má cenu mangu číst či nikoliv. Nastíníme tak začátky děje a prozradíme pouze tolik, aby to čtenáře navnadilo. Tedy žádný spoiler.
Je možné meme zveřejňovat pouze v jeden určitý den, který si můžete zvolit libovolně nebo klidně můžete přidat dva články denně. Meze se nekladou, ale přece jenom vypadá lépe, když je v tom nějaký systém.
V případě, že má manga méně než deset kapitol, bude nejlepší probrat 1-3 kapitoly, to nechám na vašem uvážení (př. mangu, která má čtyři kapitoly těžko budeme popisovat na deseti, tím pádem je pro to první kapitola optimální).

POŘÁDÁ DANIREZ | PŘÍSPĚVKY

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama